Tiv tauj peb
- Xinkaihe Muaj Zone, Chengdong Txoj kev, Wenling Koog tsev kawm ntawv, Taizhou Lub zos, Zhejiang Xeev, Tuam Tshoj
- manager@genteck.cn
- ntxiv 86-576-86088668
Handheld MMA
Rated Duty Cycle @ 40 degree: 60
Rated Input voltage: 220
Max. Load Power Peev Xwm: 5.1 kVA
Rated Tso zis tam sim no: 20 A
Qhov hnyav (KG): 3.8KG
Warranty: 1 Xyoo
Hauj lwm lawm
Cov ntsiab lus ceev
| Hlau Melting Hom Txau Hloov | |
| Rated Duty Cycle @40 degree | 60 |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Rated Input Voltage | 220 V |
| Max. Load Power Capacity | 7.1 kWv |
| Rated Output Tam sim no | 20 A |
| Qhov xwm txheej | Tshiab |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Zhejiang, Suav teb |
| Qhov hnyav (KG) | 1.8 KG |
| Warranty | 1 Xyoo |
| Cov Ntsiab Lus Muag | Yooj yim rau kev khiav lag luam |
| Siv Tau Kev Lag Luam | Lwm yam, DIY |
| Feature | PORTABLE |
| Rated Tso zis Voltage (MIG) | 220 V |
| Hom Lub Npe | Teeb |
| Qhov ntev | 25 * 10 * 25cm |
| Kev siv | Vuam |
| Machinery Test Report | Muab |
| Video tawm-kev soj ntsuam | Muab |
| Kev pab cuam tom qab muag | Kev txhawb nqa thib peb muaj nyob txawv teb chaws |
| Khoom npe | Taizhou genteck fais dub handheld mma 400 vuam tshuab |
| Input voltage | 220V |
| Max Tsis-load Voltage | 62 V |
| Siv tau Electrode | 1 6-3.2 hli |
| Feature | PORTABLE |
| Xim | Dub |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | Thawv |
| Chaw nres nkoj | Ningbo, Shanghai |
| Hom pob | Thawv |
Function & Nta
Compact thiab Portable: Qhov noTes tuavtshuab inverter
yog lub teeb yuag thiab compact, ua rau nws yooj yim rau nqa thiab maneuver nyob rau hauv nruj qhov chaw, ua rau nws zoo tagnrho rau ntawm qhov chaw thiab tej thaj chaw deb vuam hauj lwm.
Inverter Technology: Lub tshuab inverter siv nyob rau hauv lub tshuab no muaj kev ua haujlwm zoo tshaj plaws thiab kev tswj fais fab, ua kom muaj kev ruaj khov thiab du vuam arc, txawm nyob rau hauv qhov chaw tsis muaj zog.
Ntau yam txheej txheem vuam: Lub tshuab muaj ntau yam no txhawb nqa ntau yam txheej txheem vuam, suav nrog Stick (SMAW), TIG (GTAW), thiab txawm tias qee tus qauv txhawb MIG (GMAW) vuam. Nws adapts rau qhov sib txawv vuam xav tau.
Adjustable Welding Parameters: Customizable settings for voltage, tam sim no, thiab arc quab yuam tso cai rau koj los kho lub vuam tshuab kom haum rau cov kev cai tshwj xeeb ntawm koj qhov project vuam.
Digital Display: Cov neeg siv-phooj ywg digital zaub muab cov lus tawm tswv yim tiag tiag ntawm cov chaw xaiv, ua rau nws yooj yim los saib xyuas thiab kho koj cov vuam tsis muaj qhov tseeb.
Ceev thiab Yooj Yim Pib-Up: Nrog lub sijhawm teeb tsa tsawg, koj tuaj yeem pib vuam sai, txuag koj lub sijhawm muaj txiaj ntsig ntawm koj cov haujlwm.
Versatility: Qhov noTes tuavtshuab inverter
yog tsim rau vuam ntau yam ntaub ntawv, xws li hlau, stainless hlau, thiab txhuas, ua rau nws xaiv zoo heev rau ntau yam kev siv.
Stable Arc Performance: Lub tshuab inverter ua kom ruaj khov thiab zoo ib yam vuam arc, uas ua rau cov vuam zoo thiab txo qis.
Zog-Efficient: Inverter cov cav tov paub txog lawv lub zog efficiency, uas tsis tsuas yog txo hwj chim noj tab sis kuj generates tsawg tshav kub, ua rau lawv yooj yim rau kev khiav lag luam.
Cov yam ntxwv ntawm kev nyab xeeb: Kev nyab xeeb yog qhov tseem ceeb, thiab cov tshuab no feem ntau tuaj nrog kev tiv thaiv overload, tiv thaiv overheat, thiab cov cuab yeej tiv thaiv los tiv thaiv kev sib tsoo ntawm vuam.

Cim npe nrov: Tuam Tshoj Handheld MMA manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Koj Tseem Yuav Zoo Li

















