Tiv tauj peb
- Xinkaihe Muaj Zone, Chengdong Txoj kev, Wenling Koog tsev kawm ntawv, Taizhou Lub zos, Zhejiang Xeev, Tuam Tshoj
- manager@genteck.cn
- ntxiv 86-576-86088668
Industrial Charger thiab Starter
Hom: Hluav taws xob, 12V / 24V roj teeb charger
Tus Qauv Zauv: CLASS -1500
Siv: Tsheb, vans thiab lub teeb tsheb, tsheb loj
Rated Input voltage: 230V / 400V
Zaus: 50/60Hz
Hauj lwm lawm
Cov ntsiab lus ceev
| Hom | Electric, 12V / 24V roj teeb charger |
| Qauv nab npawb | CLASS -1500 |
| Siv | Tsheb, vans thiab lub teeb tsheb, tsheb loj |
| Rated Input Voltage | 230V/400V |
| Ntau zaus | 50/60Hz |
| Rwb thaiv tsev Class | H |
| Kev them nyiaj siab tshaj plaws | 7.2 kwm |
| Lub zog pib siab tshaj plaws | 44 kwv |
| Kev them nyiaj tam sim no |
Charge 12V=150A Them 24V=180A |
| Pib qhov xwm txheej tam sim no |
Pib 12V=1180A (1V/e) Pib 24V=2600A (1V/e) |
| Muaj peev xwm tsawg kawg nkaus ntawm cov khoom them | 70 aw ah |
| Muaj peev xwm muab khoom | 50000 Daim / Daim ib lub hli |
| Ntim Cov Lus Qhia |
Thawv Customized ntim kuj muaj. |
| Chaw nres nkoj | Ningbo chaw nres nkoj |
Function & Nta
1. Multifunctional Tshiab tuaj txog hnyav luag hauj lwm siab kev ua tau zoo Muaj movable digital universal roj teeb charger & oob khab nrog log rau 12V / 24V lead acid roj teeb.
2. Tshaj-load tiv thaiv & thermal tiv thaiv, kev ua haujlwm siab
3. Nruab nrog cov duab digital qhia txog kev them nyiaj amp, ib txwm lossis nrawm (boost) tus nqi xaiv tau.
4. Kev teeb tsa lub sijhawm them nrog timer.Multi-theem them rau kev txhim kho qhov tseeb, kev nyab xeeb thiab roj teeb lub neej.
5. Ntau yam kev ruaj ntseg zoo tshaj plaws los tiv thaiv luv luv Circuit Court, overcharge, dhau tam sim no, tshaj tawm thiab rov qab txuas
6. Haum rau tsheb, vans thiab lub teeb tsheb, tsheb thauj khoom hnyav.
7. Muab cov khoom siv ua kom tiav.
8. Kev ua haujlwm siab, txav tau yooj yim.Battery charger nrog kev pib ua haujlwm yog ruaj khov thiab lub log yog tsim los ua kom yooj yim nqa.
9. Tsis siv neeg lub tsheb roj teeb charger, manufacturers, lwm tus neeg
* Ntau yam plug hom xaiv tau.






Cim npe nrov: Tuam Tshoj industrial charger thiab oob khab manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Koj Tseem Yuav Zoo Li















