Tiv tauj peb
- Xinkaihe Muaj Zone, Chengdong Txoj kev, Wenling Koog tsev kawm ntawv, Taizhou Lub zos, Zhejiang Xeev, Tuam Tshoj
- manager@genteck.cn
- ntxiv 86-576-86088668
Multifunctional Charger nrog Charging State
Hom: Hluav taws xob, 6V / 12V lead acid roj teeb charger
Hom Lub Npe: Spark
Qauv nab npawb:CA-JL-10/15/20/30/40/50
Siv: Tsheb, vans thiab lub teeb tsheb
Rated Input voltage: 230V
Hauj lwm lawm
Cov ntsiab lus ceev
| Hom | Hluav taws xob, 6V / 12V lead acid roj teeb charger |
| Hom Lub Npe | Teeb |
| Qauv nab npawb | CA-JL-10/15/20/30/40/50 |
| Siv | Tsheb, vans thiab lub teeb tsheb |
| Rated Input Voltage | 230V |
| Ntau zaus | 50/60Hz |
| Rwb thaiv tsev Class | H |
| Muaj peev xwm muab khoom | 50000 Daim / Daim ib lub hli |
| Ntim Cov Lus Qhia | thawv |
| Chaw nres nkoj | Ningbo chaw nres nkoj |
Function & Nta
1. Rau kev them cov roj lead-acid roj teeb nrog 12/24V, thiab pib txhua yam tsheb, vans lub teeb tsheb thauj khoom, * tsheb laij teb thiab tsheb thauj khoom
2. Cov khoom siv nrog cov khoom xaiv rau ib txwm lossis nrawm (Boost) them (Min lossis Max charging),
3. Kev xaiv ntawm cov nqi ib txwm muaj, them sai sai (boost) thiab pib ceev
4. Cov khoom siv nrog Amperemeter, qhia txog kev them nyiaj tau zoo txhua lub sijhawm.
5. Ntse, lub teeb thiab portable.
6. Kev ua haujlwm siab ntau dua lossis sib npaug li 90 feem pua, kev ua haujlwm siab, ruaj khov thiab ruaj khov
7. Haum rau tsheb, vans thiab lub teeb tsheb
8. Muab cov khoom siv ua kom tiav.Tshwj xeeb nrog cov kiv cua txias rau kev ua haujlwm siab thiab lub neej ntev
9. Lub roj teeb charger ua rau koj lub roj teeb ua haujlwm zoo tshaj plaws rau kev ntseeg siab thiab kev ua haujlwm
* Ntau yam plug hom xaiv tau.







Cim npe nrov: Tuam Tshoj multifunctional charger nrog them lub xeev manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Koj Tseem Yuav Zoo Li















