Tiv tauj peb
- Xinkaihe Muaj Zone, Chengdong Txoj kev, Wenling Koog tsev kawm ntawv, Taizhou Lub zos, Zhejiang Xeev, Tuam Tshoj
- manager@genteck.cn
- ntxiv 86-576-86088668
Portable AC ARC Vuam Tshuab
Hom: BX1 200 AC Arc Welder
Arc tam sim no:80-200 A
Pulse zaus: 50/60 HZ
Pilot Arc Tam sim no:80-200 A
Rated Duty Cycle: 10 feem pua
Hauj lwm lawm
Cov ntsiab lus ceev
| Hom | BX1 200 AC Arc Welder |
| Arc tam sim no | 80-200 A |
| Pulse zaus | 50/60 HZ |
| Pilot Arc Tam sim no | 80-200 A |
| Rated Duty Cycle | 10 feem pua |
| Hom Tsav | AC Tsav |
| Qhov ntev | 47 * 26.5 * 31.5 cm |
| Kev siv | Vuam |
| Qhov hluav taws xob | tuaj yeem kho tau |
| Lub zog (W) | 5 2-9.6 KVA |
| Warranty | 1 xyoo |
| Kev pab cuam tom qab muag | Kev txhawb nqa online, Kev txhawb nqa sab nrauv sab nrauv muaj |
| Siv Tau Kev Lag Luam | Cov khw muag khoom siv tsev, kev tsim vaj tsev |
| Input voltage | 230V |
| Ntau zaus | 50/60Hz |
| Class ntawm rwb thaiv tsev | H |
| Muaj peev xwm muab khoom | 50000 Daim / Daim ib lub hli |
| Ntim Cov Lus Qhia | thawv |
| Chaw nres nkoj | Ningbo chaw nres nkoj |
Function & Nta
1. Ib theem, aluminium coiled haib transformer. Nruam AC tso zis tam sim no, kev ua haujlwm siab welder, kiv cua txias.
2. Portable nrog kov, Stepless kev cai ntawm vuam tam sim no nrog Thermal tiv thaiv.
3. Aluminium coiled transformer, economical rau amateur & tsev neeg siv thiab kev lag luam teb.
4. Piv nrog rau ib txwm muaj, lub arc inverter welder txuag 70 feem pua lub zog thiab nws cov txiaj ntsig txog li 80 feem pua ~ 90 feem pua.
5. Muab tag nrog electrode tuav, lub ntiaj teb clamp, kaus mom hlau thiab vuam txhuam, thawv thawv.
6. Arc pib yooj yim thiab ua kom ruaj khov rau lub sijhawm ntev. Tsawg txaws thiab du hauv qhov sib koom ua ke.
7. Spark tsim tshwj xeeb qauv muab zoo heev weld output yam ntxwv thiab muab du thiab pom hlau hloov.
8. Lub arc yog ruaj khov, lub spatter tsawg dua, thiab qhov nkag mus tob, uas tuaj yeem ua kom cov vuam zoo.
9. Lub arc inverter welder nyob rau hauv mini loj thiab lub teeb nyob rau hauv hnyav, zoo meej rau cov qus thiab aloft ua hauj lwm. Lub xub pwg ntse cia peb nqa nws mus rau qhov twg yooj yim.



Cim npe nrov: Portable AC arc vuam tshuab, Tuam Tshoj portable ac arc vuam tshuab manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Koj Tseem Yuav Zoo Li














