Tiv tauj peb
- Xinkaihe Muaj Zone, Chengdong Txoj kev, Wenling Koog tsev kawm ntawv, Taizhou Lub zos, Zhejiang Xeev, Tuam Tshoj
- manager@genteck.cn
- ntxiv 86-576-86088668
Multifunctional MIG / MMA / TIG 3 HAUV 1 VUAM TSHUAB
Cov Ntiav Ceev Cov Muaj Peev Xwm & Nta Cov Ntau Multifunctional Mig / MMA / TIG 3 hauv 1 Vuam kev daws teeb meem rau kev sib xyaw ua ke rau cov txheej txheem MIG, MMA, thiab TIG txheej txheem rau hauv ib chav nyob zoo. Ua rau ob tus kws tshaj lij thiab cov neeg nyiam, nws ua tes stainless ...
Hauj lwm lawm
Cov Lus Qhia Ceev
| Khoom siv / hlau tiav | Stainless hlau |
| Kev ntsuas hluav taws xob voltage | 230 |
| Max. Thauj Khoom Muaj Peev Xwm | 3.2 |
| Cov Txheej Txheem Ua Haujlwm Zoo @ 40 Degree (MIG) | 60 |
| Kev siv | Vuam |
| Fai fab hov ntau | 230V |
| Daim ntawv muaj cai | CE, ROHS, EMC, CCC |
| Kev lav | 1 xyoo |
| Tom qab - kev pabcuam muag | Kev txhawb nqa online, txawv teb chaws thib peb -} tog kev txhawb nqa muaj |
| Siv tau kev lag luam | Lub tsev siv cov khw muag khoom, ua haujlwm |
| Hov ntau | 50/60 hz |
| Tsis muaj {- thau voltage | 60-70V |
| Tam sim no ntau yam | 40-160, 40-180, 40-200, 40-250 A |
| Vuam hlau | 0. 6-0.8, 0.6-1.0 hli |
| Ntaus | Vuam Mig |
| Qho hnyav | 6.5-7.5 kg |
| Hwjchim (W) | 2. 5-3.2 kw |
Muaj nuj nqi & Nta
Cov multifunctional MIG / MMA / TIG 3 hauv 1 VUAM TSHUAB sawv ntsug ua ib qho kev siv vuam vuam vuam, MMA, thiab TIG txheej txheem rau hauv ib chav ua haujlwm zoo. Ua rau ob tus kws tshaj lij thiab cov neeg nyiam, nws ua haujlwm stainless hlau, hlau nrog yooj yim, tshem tawm cov kev xav tau ntawm cov cuab yeej standalone. Seb puas rau ntawm - chaw tsim lossis Rhiav Fabrication, lub tshuab siv hluav taws xob sib tw, cov cim hluav taws xob,
Ib qho txiaj ntsig tseem ceeb ntawm cov multifunctional mig / MMA / TIG 3 hauv 1 VUAM TSHUAB nyob hauv nws lub peev xwm mig muaj peev xwm rau cov hlau flux. Cov khoom lag luam tshwj xeeb flux {{}} cored hlau muab tus kheej {}}}}} qhov ua kom haum lossis tsis zoo ib puag ncig. Nws txoj hlua khi txhawb 0.6-1.0mm xaim, thaum MMA muaj nuj nqi ua haujlwm rau cov khoom siv hluav taws xob ntau, thiab cov khoom siv thev naus laus zis rau cov arcs ruaj khov thiab tsawg heev.
Portility thiab durability yog qhov tseem ceeb tseem ceeb. Qhov hnyav tsuas yog 6.5- 7.5kg nrog kev tsim kho ergonomic, MMA / TIG 3 hauv 1 VUAM TSHUAB yog qhov chaw yooj yim thauj ntawm cov chaw haujlwm. Nws boilts CE, ROHS, EMC, ntxiv rau kev tiv thaiv kev nyab xeeb thiab volt}}}} online-year year after after third after after after after after after after after after after afterး-tod tom qab muag.
Tus nqi -}} Zoo thiab cov neeg siv {1} {} {}} Tsis muaj roj kev tswj hwm lossis kev tswj hwm kev ntws. Haum rau kev tsim cov khoom siv, kev tsim kho ua haujlwm, thiab kev sib tw siab welds) nrog kev ua phooj ywg zoo, txo cov khib nyiab ntawm cov neeg siv khoom tsawg.


Cim npe nrov: Multifunctional MIG / MMA / TIG 3 HAUV 1 VUAM TSHUAB, Suav Teb Multifunctional Mig / MMA / TIG 3 hauv 1 VUAM TSHUAB Chaw Tsim Tshuaj, Cov Chaw Muag Khoom, Hoobkas
Koj Tseem Yuav Zoo Li
















