Tiv tauj peb
- Xinkaihe Muaj Zone, Chengdong Txoj kev, Wenling Koog tsev kawm ntawv, Taizhou Lub zos, Zhejiang Xeev, Tuam Tshoj
- manager@genteck.cn
- ntxiv 86-576-86088668
Peb PCB IGBT MIG Vuam Tshuab
Khoom siv / Hlau ua: Stainless hlau
Rated Input voltage: 230
Hlau Melting Hom: Txau Hloov
Max. Load Power Peev Xwm: 6.9
Rated Duty Cycle @40 degree (MIG): 60
Hauj lwm lawm
| Khoom siv / hlau ua tiav | Stainless hlau |
| Rated Input Voltage | 230 |
| Hlau Melting Hom | Txau Hloov |
| Max. Load Power Capacity | 6.9 |
| Rated Duty Cycle @ 40 degree (MIG) | 60 |
| Hlau pub ceev | {0}}6-1.0 cm |
| Qhov ntev | 55 * 35.5 * 42 cm |
| Kev siv | Vuam |
| Qhov hluav taws xob | 230V |
| Daim ntawv pov thawj | CE, ROHS, GS, EMC, CCC, |
| Warranty | 1 xyoo |
| Kev pab cuam tom qab muag | Kev txhawb nqa online, Kev txhawb nqa sab nrauv sab nrauv muaj |
| Siv Tau Kev Lag Luam | Cov khw muag khoom siv tsev, Machinery Repair Shops, Kev tsim kho vaj tse |
| Ntau zaus | 50/60 Hz |
| Tsis-Load Voltage | 16-24 V |
| Ntau yam tam sim no | 40-200 A |
| Rated Duty Cycle | 60 feem pua |
| Vuam Hlau | {{0}} 6-1.0 mm |
| Rwb thaiv tsev chav kawm | H |
| Kev tiv thaiv qib | IP21S |
| Hom | mig welder ua |
| Qhov hnyav | 18 kg |
| Lub zog (W) | 6.1 kwm |
| Muaj peev xwm muab khoom | 50000 Daim / Daim ib lub hli |
| Ntim Cov Lus Qhia | Thawv |
| Chaw nres nkoj | Ningbo, Shanghai |
Function & Nta
1. Invert 2 hauv 1 vuam tshuab (nrog rau MIG thiab MMA ua haujlwm.)
2. Muaj zog Pilot arc quab yuam, thiab tso pa roj ua haujlwm, yooj yim rau kev khiav lag luam.
3. Kev koom ua ke ntawm cov xaim feeder, lub raj mis roj thiab lub tshuab vuam.
4. Kev tswj hwm kev sib cais sib cais rau hauv MMA thiab MIG ntawm lub vaj huam sib luag pem hauv ntej, haum rau qhov dav voltage ntau (15 feem pua).
5. Ntxuam txias, nrog thermal tiv thaiv.
6. Yooj yim rau arc pib, tsis tshua muaj txaws.





Cim npe nrov: peb pcb igbt mig vuam tshuab, Tuam Tshoj peb pcb igbt mig vuam tshuab manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Koj Tseem Yuav Zoo Li
















