Tiv tauj peb
- Xinkaihe Muaj Zone, Chengdong Txoj kev, Wenling Koog tsev kawm ntawv, Taizhou Lub zos, Zhejiang Xeev, Tuam Tshoj
- manager@genteck.cn
- ntxiv 86-576-86088668
MIG Flux Wire
Khoom siv / Hlau ua: Stainless hlau
Rated Input voltage: 230
Max. Load Power Peev Xwm: 7.2
Rated Duty Cycle @40 degree (MIG): 60
Loj: 30 * 35.5 * 32 cm
Hauj lwm lawm
Cov ntsiab lus ceev
| Khoom siv / hlau ua tiav | Stainless hlau |
| Rated Input Voltage | 230 |
| Max. Load Power Capacity | 7.2 |
| Rated Duty Cycle @ 40 degree (MIG) | 60 |
| Qhov ntev | 30 * 35.5 * 32 cm |
| Kev siv | Vuam |
| Qhov hluav taws xob | 230V |
| Daim ntawv pov thawj | CE, ROHS, GS, EMC, CCC, |
| Warranty | 1 xyoo |
| Kev pab cuam tom qab muag | Kev txhawb nqa online, Kev txhawb nqa sab nrauv sab nrauv muaj |
| Siv Tau Kev Lag Luam | Cov khw muag khoom siv tsev, kev tsim vaj tsev |
| Ntau zaus | 50/60 Hz |
| Tsis-Load Voltage | 16-22, 16-23, 16-24, 16-25 V |
| Ntau yam tam sim no | 40-160, 40-180, 40-200, 40-240 A |
| Vuam Hlau | {{0}} 6-0.8, 0 6-1.0 mm |
| Hom | vuam mig |
| Qhov hnyav | 16. 5-18.5 kg |
| Lub zog (W) | 4 5-7.2 kw |
| Muaj peev xwm muab khoom | 50000 Daim / Daim ib lub hli |
| Ntim Cov Lus Qhia | Thawv |
| Chaw nres nkoj | Ningbo, Shanghai |
Function & Nta
MIG flux hlau, tseem hu ua flux-cored welding, yog ib hom txheej txheem vuam uas siv cov khoom siv hluav taws xob tsis tu ncua uas muaj cov flux. Lub flux tsim ib daim ntaub thaiv nyob ib ncig ntawm lub pas dej ua ke, tiv thaiv nws los ntawm atmospheric contamination thiab txo qhov xav tau rau ib qho hluav taws xob tiv thaiv sab nraud.
MIG flux hlau yog nrov nyob rau hauv vuam daim ntaub ntawv qhov twg portability thiab sab nraum zoov siv yuav tsum tau. Nws yog dav siv nyob rau hauv kev tsim kho kev lag luam, shipbuilding, thiab offshore roj thiab roj tshawb nrhiav.
Piv rau MIG vuam tsoos, flux-cored welding tuaj yeem muab cov nqi tso nyiaj ntau dua, kev nkag mus tob dua, thiab qis dua qhov kev pheej hmoo ntawm qhov txias txias. Txawm li cas los xij, cov txheej txheem yuav tsum tau ceev faj tshwj xeeb kom tsis txhob muaj fume raug thiab xyuas kom muaj cua zoo. Nws kuj tseem yuav tsim ntau dua spatter thiab xav tau ntau dua tus neeg siv kev txawj ntse los ua tus tswv.
1. Lub tswv yim zoo rau DIY txoj haujlwm hauv tsev los ua vuam ntawm lub laj kab, ntaiv, staircase kov thiab lwm yam.
2. Qhov loj me me thiab zoo li tshiab tau txais kev zoo siab rau cov neeg ua haujlwm thiab tau txais kev zoo siab los ntawm kev ua haujlwm hnyav.
3. Muaj zog DC-lub cev muaj zog, tsim kom muaj kev sib raug zoo, ua kom txhua tus txheej txheem kom siv hluav taws xob tsawg.
4. Ntshuam IGBT thiab nti ua kom lub tshuab tuaj yeem ua vuam tau zoo thiab ua haujlwm zoo.
5. Tsis tu ncua thiab tsis tu ncua weld workpiece, nrog tsawg tam sim no.








Cim npe nrov: Tuam Tshoj mig flux hlau manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Koj Tseem Yuav Zoo Li


















