Tiv tauj peb
- Xinkaihe Muaj Zone, Chengdong Txoj kev, Wenling Koog tsev kawm ntawv, Taizhou Lub zos, Zhejiang Xeev, Tuam Tshoj
- manager@genteck.cn
- ntxiv 86-576-86088668

Transformer Gasless MIG Vuam Tshuab nrog Seperate Wire Feeder
Khoom siv / Hlau ua: Stainless hlau
Rated Input voltage: 380
Hlau Melting Hom: Txau Hloov
Max. Load Power Peev Xwm: 24.3
Rated Duty Cycle @40 degree (MIG): 60
Hauj lwm lawm
Cov ntsiab lus ceev
| Khoom siv / hlau ua tiav | Stainless hlau |
| Rated Input Voltage | 380 |
| Hlau Melting Hom | Txau Hloov |
| Max. Load Power Capacity | 24.3 |
| Rated Duty Cycle @ 40 degree (MIG) | 60 |
| Hlau pub ceev | 0 6-1.6 cm |
| Qhov ntev | 113.5 * 102.5 * 66 cm |
| Kev siv | Vuam |
| Qhov hluav taws xob | 3v380 wb |
| Daim ntawv pov thawj | CE, ROHS, GS, EMC, CCC, |
| Warranty | 1 xyoo |
| Kev pab cuam tom qab muag | Kev txhawb nqa online, Kev txhawb nqa sab nrauv sab nrauv muaj |
| Siv Tau Kev Lag Luam | Kev tsim kho ua haujlwm |
| Ntau zaus | 50/60 Hz |
| Hom | 500 amp vuam tshuab |
| Qhov hnyav | 148kg ua |
| Lub zog (W) | 24.3 kwm |
| Muaj peev xwm muab khoom | 800 Daim / Daim ib hlis |
| Ntim Cov Lus Qhia | Thawv |
| Chaw nres nkoj | Ningbo, Shanghai |
| Portable uas tsis muaj nqi digital aluminium giant CO2 mig vuam tshuab | |
Function & Nta
1. MIG transformer vuam tshuab, muaj nyob rau hauv hom roj los yog gasless.
2. Noj hmo welder hnub qub nyob rau hauv kev lag luam ntawm shipbuilding, steel, tsheb thiab kev tsim kho.
3. Thermal, tiv thaiv thiab cua txias, equip nrog hlau feed ceev tswj regulator.
4. Split hlau feeder thiab nws ceev yuav raug tswj raws li.
5. Ob lub casters nrog ob lub log roj hmab, yooj yim txav.
6. Muab nrog MIG Torch, lub ntiaj teb clamp, kaus mom hlau, txhuam thiab rauj, vuam cable, tiv tauj cov lus qhia thiab lub thawv ntawv.


Daim ntawv pov thawj






Cim npe nrov: Tuam Tshoj Transformer Gasless Mig Vuam Tshuab nrog Seperate Hlau Feeder, Tuam Tshoj Transformer Gasless Mig Vuam Tshuab nrog Seperate Hlau Feeder manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Koj Tseem Yuav Zoo Li











