Tiv tauj peb
- Xinkaihe Muaj Zone, Chengdong Txoj kev, Wenling Koog tsev kawm ntawv, Taizhou Lub zos, Zhejiang Xeev, Tuam Tshoj
- manager@genteck.cn
- ntxiv 86-576-86088668
5 Kgs Hlau Vuam Tshuab
Hom: Mig Welders
Arc tam sim no:20-315A
Pulse zaus: 50/60 HZ
Pilot Arc Tam sim no:20-315A
Rated Duty Cycle: 60 feem pua
Hauj lwm lawm
Cov ntsiab lus ceev
| Hom | Mig Welders |
| Arc tam sim no | 20-315A |
| Pulse zaus | 50/60 HZ |
| Pilot Arc Tam sim no | 20-315A |
| Rated Duty Cycle | 60 feem pua |
| Qhov ntev | kev cai |
| Kev siv | Vuam |
| Qhov hluav taws xob | 110/220V |
| Lub zog (W) | 9,6kv ua |
| Warranty | 1 xyoo |
| Rwb thaiv tsev Class | H |
| Khoom npe | 5 kgs hlau vuam tshuab |
| Kev tiv thaiv qib | IP21S |
| Siv tau Electrode | {{0}}.8/1.0/1.2 xov |
| Muaj peev xwm muab khoom | 8000 Daim / Daim ib hlis |
Function & Nta
Lub 5 kgs hlau vuam tshuab yog ib tug high-kev ua tau zoo thiab multifunctional cuab tam tsim los pab rau ntau yam ntawm vuam yuav tsum. Nrog nws lub peev xwm CO2, nws muab cov zis muaj zog ntawm 315 amps, ua rau nws tsim nyog rau kev ua haujlwm hnyav ntawm cov khoom siv xws li cov hlau me, stainless hlau, thiab txhuas.
Thaum siv nrog CO2 roj, MIG-315 ua kom cov vuam zoo heev nkag mus thiab cov hlaws zoo nkauj, ua rau nws zoo tagnrho rau cov ntawv thov uas qhov vuam ceev thiab qhov tob tob yog qhov tseem ceeb. Lub CO2 welding feature muab kev vuam zoo thiab raug nqi, ua rau nws tsim nyog rau kev tsim khoom, kev cob qhia, thiab kev tsim kho.
Ntxiv mus, 5 kgs hlau vuam tshuab muaj qhov yooj yim ntawm vuam yam tsis muaj CO2 thiab. Qhov no txhais tau tias koj tuaj yeem siv nws nrog ntau yam khoom siv tiv thaiv, xws li Argon, Argon / CO2 sib tov, lossis lwm yam roj tshwj xeeb, nyob ntawm seb qhov yuav tsum tau ua ntawm vuam tshwj xeeb. Qhov kev ua tau zoo no tso cai rau cov welds hloov mus rau cov khoom sib txawv thiab cov txheej txheem vuam tau yooj yim, kom ntseeg tau meej thiab zoo welds ntawm ntau yam hlau.
Tsis tas li ntawd, 5 kgs hlau vuam tshuab tsis txwv rau MIG vuam xwb. Nws kuj tseem tuaj yeem siv los ua lub tshuab TIG, ua rau TIG vuam txheej txheem nrog rau qhov tsim nyog TIG teeb thiab khoom siv. Qhov no nthuav dav nws lub peev xwm, tso cai rau kev siv vuam ntau dua thiab sib txawv, tshwj xeeb tshaj yog rau cov ntaub ntawv nyias nyias thiab cov welds tseem ceeb uas qhov tseeb yog qhov tseem ceeb.
Lub tshuab tuaj nruab nrog lub vaj huam sib luag intuitive, tso cai rau cov welder kho cov vuam tsis xws li voltage, xaim pub ceev, amperage, thiab txawm tias roj ntws rau TIG vuam, muab kev tswj xyuas cov txheej txheem vuam. Kev nyab xeeb nta, suav nrog kev tiv thaiv thermal overload thiab voltage fluctuation kuj, xyuas kom ntseeg tau thiab muaj kev nyab xeeb ua haujlwm thaum lub sij hawm txuas txuas ntxiv.
MIG-315 nrog CO2 thiab TIG muaj peev xwm yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws rau cov kws welders thiab cov chaw ua haujlwm, muab cov kev sib xyaw ua ke zoo tshaj plaws ntawm lub zog, muaj peev xwm ua tau zoo, thiab qhov tseeb kom daws tau ntau yam ntawm cov haujlwm vuam tau zoo. Nws lub peev xwm hloov pauv ntawm MIG thiab TIG vuam hom ua rau nws muaj txiaj ntsig zoo thiab txuag chaw rau cov vuam uas xav tau ob qho tib si hauv lawv cov haujlwm niaj hnub.






Cim npe nrov: 5 kgs hlau vuam tshuab, Tuam Tshoj 5 kgs hlau vuam tshuab manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Koj Tseem Yuav Zoo Li


















