Tiv tauj peb
- Xinkaihe Muaj Zone, Chengdong Txoj kev, Wenling Koog tsev kawm ntawv, Taizhou Lub zos, Zhejiang Xeev, Tuam Tshoj
- manager@genteck.cn
- ntxiv 86-576-86088668
Peb PCB 15kg Hlau MIG Vuam Tshuab
Khoom siv / Hlau ua: Stainless hlau
Rated Input voltage: 230
Hlau Melting Hom: Txau Hloov
Max. Load Power Peev Xwm: 11.9
Rated Duty Cycle @40 degree (MIG): 60
Hauj lwm lawm
Cov ntsiab lus ceev
| Khoom siv / hlau ua tiav | Stainless hlau |
| Rated Input Voltage | 230 |
| Hlau Melting Hom | Txau Hloov |
| Max. Load Power Capacity | 11.9 |
| Rated Duty Cycle @40 degree (MIG) | 60 |
| Hlau pub ceev | {0}}8-1.0 cm |
| Qhov ntev | 56 * 29 * 52 cm |
| Kev siv | Vuam |
| Qhov hluav taws xob | 38V |
| Daim ntawv pov thawj | CE, ROHS, GS, EMC, CCC, |
| Warranty | 1 xyoo |
| Kev Pabcuam Tomqab Muag Khoom Muaj | Kev txhawb nqa online, Kev txhawb nqa sab nrauv sab nrauv muaj |
| Siv Tau Kev Lag Luam | Cov khw muag khoom siv hauv tsev, kev tsim kho vaj tse, Zog & Mining |
| Ntau zaus | 50/60 Hz |
| Rated Duty Cycle | 60 feem pua |
| Rwb thaiv tsev chav kawm | H |
| Kev tiv thaiv qib | IP21S |
| Hom | mig 250 vuam tshuab |
| Qhov hnyav | 19kg ua |
| Lub zog (W) | 8.4 kwm |
| Muaj peev xwm muab khoom | 2000 Daim / Daim Ib Hlis |
| Ntim Cov Lus Qhia | Thawv |
| Chaw nres nkoj | Ningbo, Shanghai |
Function & Nta
1. Qhov zoo tshaj plaws CO2 vuam tshuab haum rau 15kg hlau.Apply high zaus inverter tshuab, feature optimized tsim, lub teeb nyhuv thiab engery txuag.
2. Nrog tsis siv neeg arc ntev compensating muaj nuj nqi, ruaj khov hluav taws xob arc, tsawg splashing, hluav taws xob arc muaj zog nkag siab.
3. Da dej tob, zoo nkauj tsos.
4. Nrog zoo heev dynamic
5. Teb.Easy arc-pib, nrog nws pib tiv thaiv kev ua haujlwm ntawm kev kub tam sim no thiab tshaj kub.
6. Nrog lub voj voog ua haujlwm siab, kev ua tau zoo & kev ua haujlwm, kev hloov pauv tsis tu ncua rau tam sim no, qhov hluav taws xob, hlau pub er ceev
7. Tsis tu ncua thiab tsis tu ncua weld workpiece, high efficiency nrog siab tam sim no.
8. Haum rau vuam txhua vaj ntxwv ntawm cov ntaub ntawv, xws li carbon steel, alloy steel, cam khwb cia hlau thiab stainless hlau thiab lwm yam.





Cim npe nrov: Peb pcb 15kg hlau mig vuam tshuab, Tuam Tshoj peb pcb 15kg hlau mig vuam tshuab manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Koj Tseem Yuav Zoo Li















