Tiv tauj peb
- Xinkaihe Muaj Zone, Chengdong Txoj kev, Wenling Koog tsev kawm ntawv, Taizhou Lub zos, Zhejiang Xeev, Tuam Tshoj
- manager@genteck.cn
- ntxiv 86-576-86088668
Mosfet 3PCB Inverter MMA Lub Cev Loj
Qauv: MMA{0}}/180/200/250
Rated Input voltage: 230
Rated Duty Cycle @ 40 degree: 60
Max. Load Power Peev Xwm: 9.5
Qhov xwm txheej: Tshiab
Hauj lwm lawm
Cov ntsiab lus ceev
| Qauv | MMA{0}}/180/200/250 |
| Rated Input Voltage | 230 |
| Rated Duty Cycle @40 degree | 60 |
| Max. Load Power Capacity | 9.5 |
| Qhov xwm txheej | Tshiab |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Zhejiang, Suav teb |
| Hom Lub Npe | Teeb |
| Arc Tam sim no | 20-250 A |
| Pulse zaus | 50/60 HZ |
| Pilot Arc Tam sim no | 20-250 A |
| Rated Duty Cycle | 60 feem pua |
| Hom Tsav | DC lub cev muaj zog |
| Qhov ntev | 48 * 28 * 33 cm |
| Kev siv | Vuam |
| Qhov hluav taws xob | tuaj yeem kho tau |
| Daim ntawv pov thawj | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Warranty | 1 xyoo |
| Kev Pabcuam Tomqab Muag Khoom Muaj | Kev txhawb nqa online, Kev txhawb nqa sab nrauv sab nrauv muaj |
| Siv Tau Kev Lag Luam | Cov khw muag khoom siv tsev, kev tsim vaj tsev |
| Input voltage | 1 PH 230V |
| Hwj chim Factor | 0.93 COS |
| Kev tiv thaiv qib | IP21S |
| Hom | Arc / mma 200 inverter vuam |
| Lub zog (W) | 9.5 kwm |
| Muaj peev xwm muab khoom | 20000 Daim / Daim ib lub hli |
| Ntim Cov Lus Qhia | thawv |
| Chaw nres nkoj | Ningbo chaw nres nkoj |
Function & Nta
1. Tsim tshwj xeeb MMA nrog cov khoom zoo rau 3PCB IGBT lossis MOSFET
2. Kev ua haujlwm siab rau tes vuam, txuag hluav taws xob, tsim kom zoo nkauj dua.
3. Zoo heev zaus yog ignition, mus txog ze li ntawm 100 feem pua kev vam meej, txhim kho kev ua hauj lwm efficiency
4. Kev ua tau zoo, muaj peev xwm them nyiaj muaj zog, tiv taus qhov hloov pauv voltage.
5. Arc ruaj khov thaum tam sim no me me, zoo heev rau vuam nyias phaj
6. Lub teeb, compact, yooj yim rau kev khiav lag luam.
7. Muab tag nrog electrode tuav, lub ntiaj teb cable, tes tuav ntaub thaiv npog thiab vuam txhuam, thawv thawv.
8. Adjustable huv si dav thiab huv si scope kom tau raws li cov kev cai siab, muaj zog muaj peev xwm ntawm anti fluctuation ntawm lub hwj chim mov, tus piv mus txog 15 feem pua (kev lag luam yuav tsum tau 10 feem pua)
9. Muaj feem xyuam rau vuam ntawm txhua yam ntawm cov pa roj carbon tsawg, nruab nrab carbon steel thiab alloy steel, thiab lwm yam.







Cim npe nrov: Tuam Tshoj mosfet 3pcb inverter mma loj lub cev, Tuam Tshoj mosfet 3pcb inverter mma loj lub cev manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Koj Tseem Yuav Zoo Li

















