Tiv tauj peb
- Xinkaihe Muaj Zone, Chengdong Txoj kev, Wenling Koog tsev kawm ntawv, Taizhou Lub zos, Zhejiang Xeev, Tuam Tshoj
- manager@genteck.cn
- ntxiv 86-576-86088668
AC / DC TIG rau Vuam Aluminium
Khoom siv / Hlau Txheej: Stainless hlau, txhuas, thiab lwm yam alloys
Rated Input voltage: 380
Max. Load Power Peev Xwm: 13
Output Polarity: DC TIG
Rated Duty Cycle @40 degree (TIG): 60
Hauj lwm lawm
Cov ntsiab lus ceev
| Khoom siv / hlau ua tiav | Stainless hlau, aluminium, thiab lwm yam alloys |
| Rated Input Voltage | 380 |
| Max. Load Power Capacity | 13 |
| Tso zis polarity | DC TIG |
| Rated Duty Cycle @40 degree (TIG) | 60 |
| Arc tam sim no | 10-250 A |
| Pulse zaus | 50/60 HZ |
| Pilot Arc Tam sim no | 10-250 A |
| Rated Duty Cycle | 60 feem pua |
| Hom Tsav | DC lub cev muaj zog |
| Qhov ntev | 60 * 39 * 45 cm |
| Kev siv | Vuam |
| Qhov hluav taws xob | 1 np230v |
| Daim ntawv pov thawj | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Warranty | 1 xyoo |
| Kev pab cuam tom qab muag | Kev txhawb nqa online, Kev txhawb nqa sab nrauv sab nrauv muaj |
| Siv Tau Kev Lag Luam | Kev tsim kho ua haujlwm |
| Hwj chim Factor | 0.93 COS |
| Rated Ua Haujlwm Voltage | 28V/MMA |
| Kev tiv thaiv qib | IP21S |
| Qhov hnyav | 24.5 kg ib |
| Hom | ac dc tig welder for sale |
| Lub zog (W) | 12.1 kWv |
| Muaj peev xwm muab khoom | 50000 Daim / Daim ib lub hli |
| Ntim Cov Lus Qhia | thawv |
| Chaw nres nkoj | Ningbo chaw nres nkoj |
Function & Nta
1. AC / DC Vuam tshuab.Advanced (MOSFET) inverter tshuab, nplua rau TIG vuam.
2. Zoo meej vuam rau Aluminium thiab lwm yam alloys.
3. Pib tam sim no ntawm arc extinguishing los tiv thaiv daim ntawv burnt los ntawm.
4. Lub tshuab chav tsev tuaj yeem tsim kom txaus huv cheeb tsam dav rau vuam pas
5. Preset tau tam sim no ntawm arc extinguishing los tiv thaiv los ntawm crater thiab tawg
6. Pre-flow thiab post gas yuav preset kom welding cheeb tsam ntawm cov kab mob
7. Muab ua tiav nrog TIG teeb, electrode tuav, ntiaj teb clamp, kaus mom hlau, thiab vuam txhuam, thawv thawv.





Cim npe nrov: AC / dc TIG rau vuam aluminium, Tuam Tshoj ac / dc TIG rau vuam aluminium manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Koj Tseem Yuav Zoo Li













