Tiv tauj peb
- Xinkaihe Muaj Zone, Chengdong Txoj kev, Wenling Koog tsev kawm ntawv, Taizhou Lub zos, Zhejiang Xeev, Tuam Tshoj
- manager@genteck.cn
- ntxiv 86-576-86088668
Yas Vaj Huam Sib Luag Tsim Nrov TIG Vuam Tshuab
Khoom siv / Hlau ua: Stainless hlau
Rated Input voltage: 230
Max. Load Power Capacity:5.3-9.5
Output Polarity: DC TIG
Rated Duty Cycle @40 degree (TIG): 60
Hauj lwm lawm
Cov ntsiab lus ceev
| Khoom siv / hlau ua tiav | Stainless hlau |
| Rated Input Voltage | 230 |
| Max. Load Power Capacity | 5.3-9.5 |
| Tso zis polarity | DC TIG |
| Rated Duty Cycle @40 degree (TIG) | 60 |
| Arc Tam sim no | 10-250 A |
| Pulse zaus | 50/60 HZ |
| Pilot Arc Tam sim no | 10-250 A |
| Rated Duty Cycle | 60 feem pua |
| Hom Tsav | DC lub cev muaj zog |
| Qhov ntev | 45.5 * 23.5 * 32 cm |
| Kev siv | Vuam |
| Qhov hluav taws xob | 1 PH 230V |
| Daim ntawv pov thawj | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Warranty | 1 xyoo |
| Kev Pabcuam Tomqab Muag Khoom Muaj | Kev txhawb nqa online, Kev txhawb nqa sab nrauv sab nrauv muaj |
| Siv Tau Kev Lag Luam | Cov khw muag khoom siv tsev, kev tsim vaj tsev |
| Input voltage | 1 PH 230V |
| Hwj chim Factor | 0.93 COS |
| Max Tsis-load Voltage | 62 V |
| Rated Ua Haujlwm Voltage | 28V/MMA |
| Kev tiv thaiv qib | IP21S |
| Qhov hnyav | 16 kg ib |
| Hom | ws-200 inverter vuam tshuab |
| Lub zog (W) | 5 3-9.5 KVA |
| Muaj peev xwm muab khoom | 50000 Daim / Daim ib lub hli |
| Ntim Cov Lus Qhia | thawv |
| Chaw nres nkoj | Ningbo chaw nres nkoj |
Function & Nta
1. Advanced (MOSFET) inverter technology.
2. DC ib theem, portable heev.
3. Lub sijhawm zoo tshaj plaws tom qab ntws yog xam tau tias electrode thiab vuam pas dej tsis oxidise Generator-tshaj
4. Kub pib Ua kom ignition ntawm cellulose thiab rutile electrodes yooj yim dua
5. Tsis siv neeg siab kub kaw
6. Muaj feem xyuam rau vuam ntawm txhua yam ntawm cov pa roj carbon tsawg, nruab nrab carbon steel thiab hlau alloy, thiab lwm yam.





Cim npe nrov: yas vaj huam sib luag tsim nrov tig vuam tshuab, Tuam Tshoj yas vaj huam sib luag tsim nrov tig vuam tshuab manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Koj Tseem Yuav Zoo Li












