Tiv tauj peb
- Xinkaihe Muaj Zone, Chengdong Txoj kev, Wenling Koog tsev kawm ntawv, Taizhou Lub zos, Zhejiang Xeev, Tuam Tshoj
- manager@genteck.cn
- ntxiv 86-576-86088668
Inverter Mig Vuam Tshuab
Hom: Mig Welders
Arc tam sim no:20-250A
Pulse zaus: 50/60 HZ
Pilot Arc Tam sim no:20-250A
Rated Duty Cycle: 60 feem pua
Hauj lwm lawm
Cov ntsiab lus ceev
| Hom | Mig Welders |
| Arc tam sim no | 20-250A |
| Pulse zaus | 50/60 HZ |
| Pilot Arc Tam sim no | 20-250A |
| Rated Duty Cycle | 60 feem pua |
| Qhov ntev | kev cai |
| Kev siv | Vuam |
| Qhov hluav taws xob | 110/220V |
| Lub zog (W) | 9,6kv ua |
| Daim ntawv pov thawj | RoHS CE GS Emc TUV ISO: 9001 CCC |
| Warranty | 1 xyoo |
| Kev pab cuam tom qab muag | Kev txhawb nqa online, Kev txhawb nqa sab nrauv sab nrauv muaj |
| Siv Tau Kev Lag Luam | Kev tsim kho ua haujlwm |
| Rwb thaiv tsev Class | H |
| Khoom npe | inverter mig vuam tshuab |
| Kev tiv thaiv qib | IP21S |
| Siv tau Electrode | 1. 6-4 0mm&0.8/1. |
| Muaj peev xwm muab khoom | 8000 Daim / Daim ib hlis |
Function & Nta
Lub inverter mig vuam tshuab MIG-250 vuam tshuab nrog CO2 muaj peev xwm yog ib tug haib thiab ntau yam cuab yeej, zoo meej rau ntau yam vuam daim ntaub ntawv. Nws yog nruab los tuav ob qho tib si tub ntxhais MIG vuam nrog CO2 roj thiab flux-cored vuam nrog tus kheej-shielded hlau, muab ntau yam muaj peev xwm rau cov vuam.
Nrog rau cov zis muaj zog ntawm 250 amps, lub tshuab no muab lub zog tsim nyog los tswj cov haujlwm nruab nrab mus rau cov haujlwm hnyav. Txawm hais tias koj tab tom ua haujlwm ntawm cov hlau me me, stainless hlau, lossis txhuas, MIG-250 nrog CO2 tuaj yeem ua haujlwm yooj yim, ua kom muaj zog thiab txhim khu kev qha welds.
Lub tshuab inverter mig welding tshuab MIG-250 xyuas kom zoo heev nkag mus thiab weld hlaws zoo li, ua rau nws tsim nyog rau daim ntaub ntawv uas siab vuam ceev thiab tob tob yuav tsum tau. Ntawm qhov tod tes, thaum siv cov xaim flux-cored, lub tshuab tuaj yeem ua haujlwm yam tsis tas yuav tsum muaj cov roj tiv thaiv sab nraud, ua rau nws yooj yim dua thiab tsim nyog rau sab nraum zoov lossis tej thaj chaw deb vuam.
Featuring tus neeg siv-phooj ywg tswj vaj huam sib luag, welders tau yooj yim kho vuam tsis xws li voltage, xaim pub ceev, thiab amperage kom ua tiav qhov tseeb thiab zoo ib yam welds ntawm cov khoom sib txawv thiab thicknesses. Lub tshuab kuj suav nrog cov yam ntxwv kev nyab xeeb siab tshaj plaws, suav nrog kev tiv thaiv thermal overload, ua kom lub sijhawm ntev thiab kev nyab xeeb.
Lub tshuab inverter mig vuam tshuab MIG-250 nrog CO2 thiab flux hlau muaj peev xwm yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws rau cov kws tshaj lij, cov khw kho tsheb, kev cob qhia, thiab DIY cov neeg nyiam nrhiav ntau yam, txhim khu kev qha, thiab kev siv vuam zoo kom tau raws li lawv cov kev sib txawv vuam. xav tau. Nws kev sib xyaw ua ke ntawm lub zog, hloov tau yooj yim, thiab siv tau yooj yim ua rau nws muaj txiaj ntsig ntxiv rau cov khoom siv vuam.






Cim npe nrov: Tuam Tshoj inverter mig welding tshuab manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Koj Tseem Yuav Zoo Li
















